Gratis verzending bij bestelling boven 90 €
0
dss 0
0 0,00€
U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
VAR greep voor het eerst in bij penaltyserie Champions League
14 Mar

VAR greep voor het eerst in bij penaltyserie Champions League

De tweede ronde van penaltyseries begon vanwege de spannende competitie tussen Real Madrid en Atlético de Madrid. Het is lang geleden dat de tweede ronde van penaltyseries in het voetbal werd beslist, wat genoeg is om te bewijzen hoe belangrijk deze wedstrijd is. Er gebeurde echter weer iets onverwachts. De VAR greep voor het eerst in bij de penaltyserie, wat zijn rol nog groter maakte. Julián Álvarez, die het Atlético Madrid shirt droeg, werd gediskwalificeerd voor de penalty vanwege een tweede aanraking toen hij de penalty nam.

Dit is iets dat veel mensen niet met het blote oog kunnen zien, en ze moeten vertrouwen op nauwkeurige technologie en VAR om het te beoordelen. Er zijn ook dingen die de spelers zelf kunnen waarnemen, hij was tenslotte degene die de penalty nam. Julián Álvarez leek de fout van deze penalty te voelen, dus er was geen viering na het scoren van het doelpunt. Toen sloeg VAR alarm en bevestigde dat de extreem onwaarschijnlijke gebeurtenis in de penalty had plaatsgevonden.

Atlético de Madrid heeft de vloek van het verslaan van Real Madrid in de Champions League uiteindelijk niet doorbroken en ze faalden in de tweede ronde van strafschoppen. Misschien waren ze mentaal voorbereid op een duel op leven en dood toen Atlético de Madrid werd aangetrokken om tegen Real Madrid te spelen. Sinds Diego Simeone het roer overnam als coach van Atlético de Madrid, hebben ze Real Madrid immers nog niet verslagen in de Champions League. Na het verlies van de wedstrijd gaf Diego Simeone de spelers helemaal geen blaam, maar vroeg ze om hun goedkope voetbalshirts aan te trekken en naar het stadion te komen om het gejuich van de fans in ontvangst te nemen. Want volgens Diego Simeone speelden de spelers een geweldige wedstrijd, dus het verlies van de strafschop leek meer een gebrek aan geluk te zijn en had weinig te maken met kracht.